True
Nederland.TV - TV kijken via internet, de beste tv-programma's bij elkaar! Nederland.FM   Nederland.TV   Contact   Cookie Verklaring  
Nederland.TV

Live

NPO1 Live

NPO1 Live

NPO2 Live

NPO2 Live

NPO3 Live

NPO3 Live

Live vanaf 19.30u

Populair

NOS Journaal

NOS Journaal

Vandaag 00:10
NOS Studio Sport Eredivisie

NOS Studio Sport Eredivisie

Gisteren 22:45
Radar

Radar

28 november 20:30
Spoorloos

Spoorloos

28 november 21:15
Ik Hou Van Holland

Ik Hou Van Holland

Gisteren 20:35
De reünie

De reünie

27 november 20:20
Goede Tijden, Slechte Tijden

Goede Tijden, Slechte Tijden

Eergisteren 20:10
De wereld draait door

De wereld draait door

Eergisteren 19:00
Tv Show

Tv Show

27 november 21:20
De rijdende rechter

De rijdende rechter

29 november 22:20
RTL Late Night

RTL Late Night

Eergisteren 22:35
Opgelicht?!

Opgelicht?!

29 november 21:25
Chantal Blijft Slapen

Chantal Blijft Slapen

1 december 20:35
Opsporing verzocht

Opsporing verzocht

30 november 11:35
Wild New Zealand

Wild New Zealand

30 november 20:30
DWDD University presenteert

DWDD University presenteert

Eergisteren 20:30

Gisteren meest bekeken

Ik Hou Van Holland

Ik Hou Van Holland

Gisteren 20:35
NOS Studio Sport Eredivisie

NOS Studio Sport Eredivisie

Gisteren 22:45
Als de dijken breken

Als de dijken breken

Gisteren 20:25
Kassa

Kassa

Gisteren 19:05
De Kwis

De Kwis

Gisteren 21:20
Het Collectief Geheugen

Het Collectief Geheugen

Gisteren 22:05
De TV Kantine

De TV Kantine

Gisteren 20:10
UEFA Champions League

UEFA Champions League

Gisteren 00:50

Eergisteren meest bekeken

Goede Tijden, Slechte Tijden

Goede Tijden, Slechte Tijden

Eergisteren 20:10
De wereld draait door

De wereld draait door

Eergisteren 19:00
RTL Late Night

RTL Late Night

Eergisteren 22:35
DWDD University presenteert

DWDD University presenteert

Eergisteren 20:30
RTL Nieuws

RTL Nieuws

Eergisteren 19:30
EenVandaag

EenVandaag

Eergisteren 18:15
The Bold And The Beautiful

The Bold And The Beautiful

Eergisteren 18:00
Roy Donders

Roy Donders

Eergisteren 20:30

Laatst toegevoegd

Answers With Bayless Conley

Answers With Bayless Conley

Vandaag 07:30
Tijd voor Max

Tijd voor Max

Vandaag 06:45
Het Beste van 101TV

Het Beste van 101TV

Vandaag 01:15
De nachtzoen

De nachtzoen

Vandaag 00:50
Extreme Collectors

Extreme Collectors

Vandaag 00:50
RTL Weer

RTL Weer

Vandaag 00:20
NOS Journaal

NOS Journaal

Vandaag 00:10
RTL Nieuws

RTL Nieuws

Vandaag 00:05

Amusement.TV

Tijd voor Max

Tijd voor Max

Vandaag 06:45
Het Beste van 101TV

Het Beste van 101TV

Vandaag 01:15
Naar bed met Irene

Naar bed met Irene

Gisteren 23:00
De wekelijkse Lottotrekking

De wekelijkse Lottotrekking

Gisteren 22:45
Hart van Nederland

Hart van Nederland

Gisteren 22:30
Het Collectief Geheugen

Het Collectief Geheugen

Gisteren 22:05
Talenten zonder centen

Talenten zonder centen

Gisteren 21:30
De Kwis

De Kwis

Gisteren 21:20

Beurs.TV

Z Today

Z Today

Eergisteren 17:45
RTL Z Nieuws

RTL Z Nieuws

Eergisteren 17:00
RTL Z Beurs

RTL Z Beurs

Eergisteren 16:10
RTL Z Opening Wall Street

RTL Z Opening Wall Street

Eergisteren 15:30
RTL Z Voorbeurs

RTL Z Voorbeurs

Eergisteren 08:30
RTL Z Beursspel

RTL Z Beursspel

30 november 15:40
Z Today Recap

Z Today Recap

5 november 00:20
Money Talks

Money Talks

21 oktober 22:00

Cultuur.TV

Blauw bloed

Blauw bloed

Gisteren 19:45
Musical meets Opera

Musical meets Opera

Gisteren 16:05
Close Up

Close Up

Gisteren 10:25
Landinwaarts

Landinwaarts

Eergisteren 19:20
Het Uur van de Wolf

Het Uur van de Wolf

1 december 22:55
Iedereen Een Kunstenaar

Iedereen Een Kunstenaar

1 december 21:30
Tuinen van Verwondering

Tuinen van Verwondering

1 december 21:15
Danny in Arabistan

Danny in Arabistan

1 december 21:00

Formule1.TV

RTL GP

RTL GP

27 november 15:45
RTL GP: Supercar Challenge

RTL GP: Supercar Challenge

27 november 14:35
RTL GP: Autocross

RTL GP: Autocross

6 november 14:35
RTL GP: GT4 European Series

RTL GP: GT4 European Series

30 oktober 16:05
RTL GP Magazine

RTL GP Magazine

23 oktober 17:50
RTL GP: TCR Series

RTL GP: TCR Series

9 oktober 14:30
RTL GP: WTCC

RTL GP: WTCC

2 oktober 15:40
RTL GP: GT Endurance Series

RTL GP: GT Endurance Series

25 september 15:30

Gamen.TV

InsideGamer

InsideGamer

31 oktober 23:35
KONING FIFA

KONING FIFA

10 juni 12:15

Geloof.TV

Answers With Bayless Conley

Answers With Bayless Conley

Vandaag 07:30
Nederland zingt

Nederland zingt

Gisteren 19:10
Levende Steen Ministries

Levende Steen Ministries

Gisteren 09:25
Geloof en een hoop liefde

Geloof en een hoop liefde

Eergisteren 17:50
De Nieuwe Maan

De Nieuwe Maan

Eergisteren 16:55
New Creation Church TV

New Creation Church TV

Eergisteren 07:30
De Tafel van Tijs

De Tafel van Tijs

29 november 21:20
Katholiek Nederland tv

Katholiek Nederland tv

29 november 16:20

Gezondheid.TV

Alles voor je kleintje

Alles voor je kleintje

Gisteren 15:25
Oh Obesitas

Oh Obesitas

Eergisteren 21:30
Nederland in beweging

Nederland in beweging

Eergisteren 09:15
Mama Wytske

Mama Wytske

Eergisteren 08:35
Hoe word ik 100

Hoe word ik 100

30 november 21:30
Zon, Zuipen, Ziekenhuis (NL)

Zon, Zuipen, Ziekenhuis (NL)

29 november 21:30
The undateables

The undateables

29 november 21:20
Verslaafd!

Verslaafd!

29 november 20:35

Informatief.TV

Tijd voor Max

Tijd voor Max

Vandaag 06:45
De wekelijkse Lottotrekking

De wekelijkse Lottotrekking

Gisteren 22:45
Andere tijden

Andere tijden

Gisteren 21:20
Kassa

Kassa

Gisteren 19:05
Helden Van 7: Ice Road Truckers

Helden Van 7: Ice Road Truckers

Gisteren 18:00
De wandeling

De wandeling

Gisteren 18:00
Klaas kan alles

Klaas kan alles

Gisteren 17:00
Films & Sterren

Films & Sterren

Gisteren 15:50

Jongeren.TV

NOS Jeugdjournaal

NOS Jeugdjournaal

Gisteren 18:45
Voetbalmeisjes 8

Voetbalmeisjes 8

Gisteren 18:10
Socutera

Socutera

Gisteren 17:56
Theaterkids

Theaterkids

Gisteren 14:45
Puberruil Zapp

Puberruil Zapp

Gisteren 14:45
Willem Wever

Willem Wever

Gisteren 13:55
De BZT show

De BZT show

Gisteren 13:00
Zapplive Afl. 15

Zapplive Afl. 15

Gisteren 10:25

Kennis.TV

Andere tijden

Andere tijden

Gisteren 21:20
Verborgen verleden

Verborgen verleden

Gisteren 20:30
BinnensteBuiten

BinnensteBuiten

Gisteren 17:05
Fryslân dok

Fryslân dok

Gisteren 15:30
De Trek

De Trek

Gisteren 14:40
Close Up

Close Up

Gisteren 10:25
DWDD University presenteert

DWDD University presenteert

Eergisteren 20:30
Het Ondergrondse Netwerk Van Londen

Het Ondergrondse Netwerk Van Londen

Eergisteren 20:25

Kinderen.TV

Het Sinterklaasjournaal

Het Sinterklaasjournaal

Gisteren 18:00
Theaterkids

Theaterkids

Gisteren 14:45
Jungleclub

Jungleclub

Gisteren 14:00
Tashi

Tashi

Gisteren 09:40
Checkpoint

Checkpoint

Gisteren 09:30
Sesamstraat

Sesamstraat

Gisteren 06:40
Doedel

Doedel

Eergisteren 12:50
Apennoten

Apennoten

Eergisteren 12:40

Kook.TV

MasterChef Junior USA

MasterChef Junior USA

Eergisteren 18:30
TopChef Tegen SterrenChef

TopChef Tegen SterrenChef

Eergisteren 17:05
Wie Is De Chef?

Wie Is De Chef?

Eergisteren 16:35
Uit Eigen Keuken

Uit Eigen Keuken

1 december 19:20
Koken met Van Boven

Koken met Van Boven

28 november 20:25
MasterChef Australië

MasterChef Australië

28 november 18:30
Van Slager Tot Chef

Van Slager Tot Chef

27 november 16:15
Keuringsdienst van waarde

Keuringsdienst van waarde

10 november 20:30

Lachen.TV

Het Collectief Geheugen

Het Collectief Geheugen

Gisteren 22:05
De Kwis

De Kwis

Gisteren 21:20
De TV Kantine

De TV Kantine

Gisteren 20:10
Lachen om Home Video's

Lachen om Home Video's

Gisteren 19:00
De 20

De 20

Gisteren 18:15
Lekker Snugger

Lekker Snugger

Eergisteren 17:55
Foute Vrienden

Foute Vrienden

1 december 22:00
Beste Kijkers

Beste Kijkers

1 december 21:30

Mensen.TV

De nachtzoen

De nachtzoen

Vandaag 00:50
Extreme Collectors

Extreme Collectors

Vandaag 00:50
Naar bed met Irene

Naar bed met Irene

Gisteren 23:00
Talenten zonder centen

Talenten zonder centen

Gisteren 21:30
Wedden dat ik het kan

Wedden dat ik het kan

Gisteren 20:00
RTL 4's Onvergetelijke Feestdagen

RTL 4's Onvergetelijke Feestdagen

Gisteren 19:50
Blauw bloed

Blauw bloed

Gisteren 19:45
Planet's Got Talent

Planet's Got Talent

Gisteren 18:55

Mode.TV

Hip voor nop

Hip voor nop

1 december 17:10
Fashionchick

Fashionchick

1 december 14:05
LXRY TV

LXRY TV

27 november 11:05
Wat vrouwen willen

Wat vrouwen willen

26 november 15:45
Altijd Jong

Altijd Jong

20 november 11:55
Katwalk

Katwalk

14 november 00:00
De Ins En Outs Van Een Fashionmagazine

De Ins En Outs Van Een Fashionmagazine

11 november 20:30
I Can Make You A Supermodel

I Can Make You A Supermodel

25 oktober 22:05

Muziek.TV

Classic albums

Classic albums

Gisteren 22:40
Top 2000

Top 2000

Gisteren 22:00
Nederland zingt

Nederland zingt

Gisteren 19:10
BZT Muziek Show

BZT Muziek Show

Gisteren 19:00
Musical meets Opera

Musical meets Opera

Gisteren 16:05
Sterren.nl top 20

Sterren.nl top 20

Gisteren 12:20
Zapp Kids top 20

Zapp Kids top 20

Gisteren 08:15
Ali B op Volle Toeren

Ali B op Volle Toeren

30 november 21:15

Natuur.TV

Animal Airport

Animal Airport

Gisteren 18:00
Honden TV

Honden TV

Gisteren 15:00
Jungleclub

Jungleclub

Gisteren 14:00
De buitendienst

De buitendienst

Eergisteren 17:30
Aap, poot, pies

Aap, poot, pies

Eergisteren 07:15
Wild New Zealand

Wild New Zealand

30 november 20:30
Freeks wilde wereld

Freeks wilde wereld

30 november 18:10
Vroege vogels

Vroege vogels

29 november 19:20

Nieuws.TV

NOS Journaal

NOS Journaal

Vandaag 00:10
RTL Nieuws

RTL Nieuws

Vandaag 00:05
Hart van Nederland

Hart van Nederland

Gisteren 22:30
Nieuwsuur

Nieuwsuur

Gisteren 22:00
NOS Sportjournaal

NOS Sportjournaal

Gisteren 18:50
NOS Jeugdjournaal

NOS Jeugdjournaal

Gisteren 18:45
EenVandaag

EenVandaag

Gisteren 18:15
Het Sinterklaasjournaal

Het Sinterklaasjournaal

Gisteren 18:00

Ondernemen.TV

Da's Goed Geregeld

Da's Goed Geregeld

Gisteren 16:30
Arbeidsmarkt TV

Arbeidsmarkt TV

Gisteren 14:25
Undercover Boss (USA)

Undercover Boss (USA)

Eergisteren 18:35
De Groei Challenge

De Groei Challenge

29 november 21:30
Team NL

Team NL

27 november 17:35
RTL Transportwereld

RTL Transportwereld

27 november 17:05
Ondernemen Doen We Zo

Ondernemen Doen We Zo

27 november 13:35
De Succesfactor

De Succesfactor

27 november 13:00

Onrecht.TV

Kassa

Kassa

Gisteren 19:05
Idioten Op De Weg

Idioten Op De Weg

Eergisteren 18:55
Rambam

Rambam

1 december 21:50
Opsporing verzocht

Opsporing verzocht

30 november 11:35
De rijdende rechter

De rijdende rechter

29 november 22:20
Opgelicht?!

Opgelicht?!

29 november 21:25
Mr. Frank Visser doet Uitspraak

Mr. Frank Visser doet Uitspraak

28 november 21:30
Radar

Radar

28 november 20:30

Oranje.TV

Blauw bloed

Blauw bloed

Gisteren 19:45
NOS Koningspaar in Nieuw-Zeeland

NOS Koningspaar in Nieuw-Zeeland

11 november 19:20
NOS Koningspaar in Australië

NOS Koningspaar in Australië

4 november 19:20
NOS Juliana, geen gewone koningin

NOS Juliana, geen gewone koningin

25 oktober 21:15
Blauw Bloed Zomerspecial

Blauw Bloed Zomerspecial

3 september 19:45
Hockeyheren

Hockeyheren

1 augustus 22:00
Drie Vorstinnen van Oranje

Drie Vorstinnen van Oranje

18 juni 19:35
The Queen at 90

The Queen at 90

4 juni 19:30

Politiek.TV

NOS Gesprek minister-president

NOS Gesprek minister-president

Eergisteren 18:30
Wekelijks Gesprek Met De Minister Van Financiën

Wekelijks Gesprek Met De Minister Van Financiën

29 november 15:20
NOS het vragenuurtje

NOS het vragenuurtje

29 november 14:00
Buitenhof

Buitenhof

27 november 12:10
Politieke Partijen

Politieke Partijen

14 november 17:55
NOS Amerika Kiest met gebarentolk

NOS Amerika Kiest met gebarentolk

9 november 06:00
Zendtijd Politieke partijen

Zendtijd Politieke partijen

7 oktober 17:55
Recht van Spreken

Recht van Spreken

14 juni 09:15

Reis.TV

Off Piste

Off Piste

Gisteren 17:00
Tracks & Trails

Tracks & Trails

Gisteren 16:25
Roadtrippers

Roadtrippers

Gisteren 16:20
Van A naar B

Van A naar B

Eergisteren 21:35
3 op reis

3 op reis

Eergisteren 19:55
Wild New Zealand

Wild New Zealand

30 november 20:30
Rail away

Rail away

29 november 09:15
RTL Travel

RTL Travel

28 november 14:05

Serie.TV

Mr. Robot

Mr. Robot

Gisteren 23:45
Safe house

Safe house

Gisteren 22:35
Als de dijken breken

Als de dijken breken

Gisteren 20:25
Cold Feet

Cold Feet

Eergisteren 20:30
Goede Tijden, Slechte Tijden

Goede Tijden, Slechte Tijden

Eergisteren 20:10
NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles

Eergisteren 19:40
The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

Eergisteren 19:40
Brugklas

Brugklas

Eergisteren 19:25

Speelfilm.TV

Cornea

Cornea

Gisteren 23:30
Films & Sterren

Films & Sterren

Gisteren 15:50
RTL Sneak Preview

RTL Sneak Preview

Gisteren 07:25
Het Vonnis

Het Vonnis

Eergisteren 22:00
Superguide's Trailer Trash

Superguide's Trailer Trash

1 december 23:20
Blindspot

Blindspot

27 november 20:30
Zappbios

Zappbios

27 november 15:30
Glückauf

Glückauf

25 november 22:20

Spelletjes.TV

2 voor 12

2 voor 12

Eergisteren 20:30
Rad van Fortuin

Rad van Fortuin

Eergisteren 20:00
Met het Mes op Tafel

Met het Mes op Tafel

Eergisteren 19:55
Beste vrienden quiz

Beste vrienden quiz

Eergisteren 15:45
MAX Geheugentrainer

MAX Geheugentrainer

Eergisteren 09:40
Top 2000 Quiz

Top 2000 Quiz

30 november 22:00
Studio Snugger

Studio Snugger

30 november 13:40
Eén tegen 100

Eén tegen 100

25 november 21:30

Sporten.TV

NOS Studio Sport

NOS Studio Sport

Gisteren 23:40
NOS Studio Sport Eredivisie

NOS Studio Sport Eredivisie

Gisteren 22:45
NOS Sportjournaal

NOS Sportjournaal

Gisteren 18:50
Truck & Tractor Pulling

Truck & Tractor Pulling

Gisteren 17:30
NOS Sport

NOS Sport

Gisteren 16:30
Zappsport

Zappsport

Gisteren 08:55
UEFA Champions League

UEFA Champions League

Gisteren 00:50
Jupiler League

Jupiler League

Eergisteren 23:40

Talentenjacht.TV

Planet's Got Talent

Planet's Got Talent

Gisteren 18:55
New Musical Star

New Musical Star

Gisteren 17:25
The voice of Holland

The voice of Holland

Eergisteren 20:40
The Scouts

The Scouts

Eergisteren 07:30
Expeditie Robinson

Expeditie Robinson

1 december 20:30
De Pennen zijn geslepen

De Pennen zijn geslepen

1 december 20:25
Giels TalentenJacht

Giels TalentenJacht

19 november 22:05
Holland's Next Top Model

Holland's Next Top Model

25 oktober 20:30

Vaartuig.TV

Het Bouwen Van 's Werelds Snelste Clipper Schip

Het Bouwen Van 's Werelds Snelste Clipper Schip

7 oktober 20:30
De Varende Stad

De Varende Stad

31 augustus 20:30
Ronde om Texel

Ronde om Texel

2 juli 14:30
VaarTV

VaarTV

5 maart 16:55

Voertuig.TV

Truck & Tractor Pulling

Truck & Tractor Pulling

Gisteren 17:30
Autoweek TV

Autoweek TV

Gisteren 01:20
Het Ondergrondse Netwerk Van Londen

Het Ondergrondse Netwerk Van Londen

Eergisteren 20:25
Idioten Op De Weg

Idioten Op De Weg

Eergisteren 18:55
De gevaarlijkste wegen van Nederland

De gevaarlijkste wegen van Nederland

29 november 20:30
Wegmisbruikers

Wegmisbruikers

27 november 20:30
RTL Autowereld

RTL Autowereld

27 november 17:30
RTL Transportwereld

RTL Transportwereld

27 november 17:05

Voetbal.TV

NOS Studio Sport

NOS Studio Sport

Gisteren 23:40
NOS Studio Sport Eredivisie

NOS Studio Sport Eredivisie

Gisteren 22:45
NOS Sportjournaal

NOS Sportjournaal

Gisteren 18:50
UEFA Champions League

UEFA Champions League

Gisteren 00:50
Jupiler League

Jupiler League

Eergisteren 23:40
Voetbal Inside

Voetbal Inside

Eergisteren 20:30
The Scouts

The Scouts

Eergisteren 07:30
Alles op Swart

Alles op Swart

28 november 16:42

Weer.TV

RTL Weer

RTL Weer

Vandaag 00:20
Piets Weer

Piets Weer

Vandaag 00:05
Piets Weerbericht

Piets Weerbericht

13 april 22:50

Woon.TV

Eigen Huis & Tuin

Eigen Huis & Tuin

Gisteren 18:15
House Vision

House Vision

Gisteren 17:30
Robs Grote Tuinverbouwing

Robs Grote Tuinverbouwing

Gisteren 17:00
WoonTips

WoonTips

Gisteren 16:00
Huizenjacht

Huizenjacht

Eergisteren 16:55
vtwonen doe-het-zelf

vtwonen doe-het-zelf

Eergisteren 15:15
Van Woonvilla Naar Droomvilla

Van Woonvilla Naar Droomvilla

1 december 23:40
House Rules

House Rules

30 november 20:30