

- Nederland.TVJongeren.TVNederland.TVSpelletjes.TV
- Amusement.TVKennis.TVNieuws.TVSporten.TV
- Beurs.TVKinderen.TVOndernemen.TVTalentenjacht.TV
- Cultuur.TVKook.TVOnrecht.TVVaartuig.TV
- Formule1.TVLachen.TVOranje.TVVerkiezing.TV
- Gamen.TVMensen.TVPolitiek.TVVoertuig.TV
- Geloof.TVMode.TVReis.TVVoetbal.TV
- Gezondheid.TVMuziek.TVSerie.TVWeer.TV
- Informatief.TVNatuur.TVSpeelfilm.TVWoon.TV
12-01-2021
Xander van der Wulp, Tom-Jan Meeus en Janet Ramesar over de toeslagenaffaire. * Andreas Voss en Anja Schreijer over de persconferentie. * Maarten van Rossem en Bob van der Houven over het succes van Rail Away. * Machteld Roethof, Harriette Verwey en Raymond Mens over de biografie over Kamala Harris en de actualiteit rondom Trump.
Spraakmakend programma over de praktijken van bedriegers, fraudeurs en oplichters. Maar ook met reconstructies van opmerkelijke oplichtingstrucs en aandacht voor meesteroplichters en misleiding. Oplichters, fraudeurs en misleiders worden door Opgelicht?! actief gezocht en geconfronteerd met hun daden en hun slachtoffers. Ook waarschuwt Opgelicht?! voor actuele trucs van fraude en bedrog.
Erich Jedrejak is samen met zijn zoon Joey eigenaar van deze Ierse pub en ze worden bijgestaan door moeder Martine, die achter de schermen helpt en dochter Jill die achter de bar staat. De eerste lockdown zagen ze in eerste instantie als een gedwongen rustmoment, waardoor ze het even verplicht rustiger moesten doen. Echter kreeg Erich als één van de eerste Nederlanders het coronavirus. Binnen enkele dagen lag hij aan het zuurstof op de IC. Erich nam de tijd om te herstellen en ondertussen draaide Joey de zaak. De zaak liep net weer redelijk toen de tweede horeca lockdown kwam. Door overheidssteun kunnen ze het nog wel een paar maanden uitzingen, maar maken zich vreselijke zorgen. Erich en Martine moeten namelijk bij een faillissement hun koopwoning uit. Herman en Annemarie bedenken een nieuw concept voor deze pub, ze moeten namelijk pubfood gaan maken en verkopen. Herman geeft Joey een snelcursus in het maken van Ierse pies en zorgt voor een afhaal loket.
Lockdown met nog drie weken verlengd. We bespreken het met politiek verslaggever Arjan Noorlander. Verder komt het kabinet bijeen in een extra ministerraad. Want wat moet de toeslagenaffaire voor consequenties hebben voor het kabinet? Rutte zou geen voorstander zijn van aftreden, maar wat vinden de andere kabinetsleden? Nynke de Zoeten doet verslag. * Weinig faillissementen, toch veel bedrijven op omvallen. Sandra Phlippen, hoofdeconoom bij de ABN, is te gast. * Corona leidt wereldwijd tot veel uitvindingen. * Trump voelt zich niet verantwoordelijk voor bestorming. Met correspondent Lucas Waagmeester bespreken we de laatste ontwikkelingen.
Jurre gaat langs bij Saar (33) tenminste in eerste instantie... Deze kandidaat of eigenlijk kandidaten hebben DIS, vroeger bekend als een meervoudige persoonlijkheidsstoornis. Ze noemen zichzelf 'het systeem' en zijn met meer dan 100 personen. Dit zijn zowel vrouwen, mannen als kinderen. Samen proberen ze een zo normaal mogelijk leven te leiden maar omdat iedereen een andere mening heeft is dit soms best een beetje chaotisch. Verder zie je Lisa (27) die geboren is met de zeer zeldzame botziekte Osteopetrose, niet te verwarren met het beter bekende Osteoporose.
Penny en Ronnie gaan zwemmen in de strijd tegen de coronakilo's en legt Ronnie de werking van de airfryer uit. De Amersfoortse plantenman is zo dol op planten dat hij ze nog net niet in bed neemt. En in Rotterdam woont de ex-dakloze Nico, voor wie 2020 een topjaar was. Hij kreeg na jaren op straat geleefd te hebben eindelijk de sleutels van zijn eigen huis.
Mr. Frank Visser zet de deuren van zijn werkkamer dagelijks open voor iedereen die juridische hulp kan gebruiken. Wat kun je doen als je dure zonnepanelen in de schaduw blijken te liggen? En bij wie kun je terecht als een lekkage enorme schade heeft veroorzaakt? Waar begin je als alle verantwoordelijken naar elkaar wijzen? Met al deze vragen kun je terecht op het spreekuur. Mr. Frank Visser wijst mensen de weg in het oerwoud van wetten en juridische mogelijkheden. Niemand gaat de deur uit zonder passende juridische voorlichting.
Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting. En op NPO Nieuws met gebarentolk.
Waarom nemen we zo weinig tijd voor dat wat het allerbelangrijkst is? De liefde lijkt tegenwoordig geen kans meer te krijgen om langzaam op te bloeien. Alles moet snel via datingapps, speeddates of vluchtige blinddates, maar we willen tegelijkertijd wel iemand vinden om oud mee te worden. Stel je nu eens voor dat er een plek is waar singles ruim de tijd krijgen om elkaar goed te leren kennen... door minimaal 24 uur of maximaal 5 dagen met elkaar door te brengen. Dat is Lang Leve de Liefde. Een liefdesexperiment waarin verwachtingsvolle vrijgezellen zo dapper zijn om ons mee te laten kijken naar misschien wel het belangrijkste moment van hun leven: het vinden van de ware.
Verlenging van de harde lockdown; wat staat ons te wachten? Na de persconferentie praten we verder met de voorzitter van het Landelijk Netwerk Acute Zorg Ernst Kuipers, journalist en presentator Sven Kockelmann, wethouder Onderwijs in Amsterdam Marjolein Moorman en hoofdeconoom ING Nederland, Marieke Blom. * HAEVN met hun nieuwe single 'Throw Me A Line'.
Karolina heeft een adviesbureau voor Polen die in Nederland werken. Vandaag spreekt ze Zofia, die werkt in de vleesindustrie, maar nu last heeft van haar knie. Jessie werkt sinds kort bij haar vader Peer in de tattooshop, het is de bedoeling dat zij straks de zaak overneemt. Wessel was vroeger een van die lastige jongens uit de buurt, maar nu loopt hij er stage als jongerenwerker. En Colinda maakt in deze tijd kerststukken.
OVERLEEF HET SPOOKHUIS CHALLENGE! (Roblox) ????Meer leuke video's bekijken? dat kan hier!: Klik hier VOOR MEER & ABONNEER! ????Deze video is voor iedereen & alle leeftijden! ????Laat weten wat je van de video vindt! ????Instagram: Klik hier Ik ben Job. Ook wel bekend als Dutchtuber! Op dit YouTube kanaal upload ik dagelijks nieuwe filmpjes. Deze filmpjes zijn bedoelt voor iedereen & alle leeftijden. Music by Kevin Macleod: Klik hier
Waar de vlog van Splinter de Mooij nog om fit blijven in corona-tijd draaide, is Ömer Gündüz bezig met andere zaken. Hij werkt momenteel aan zijn herstel na een zware blessure. Dat betekent niet alleen rust nemen, maar ook keihard werken om sterker terug te keren. Hij neemt je mee voor een kijkje achter de schermen in zijn vlog! Vond je het tof? Duimpje omhoog! ABONNEER ?? Klik hier ONS OOK OP: ?? Instagram: Klik hier TikTok: Klik hier Facebook: Klik hier Twitter: Klik hier
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijker.
Quincy Promes gaat vol vertrouwen naar Enschede voor de wedstrijd tegen FC Twente. De wedstrijd in Amsterdam ging verloren, maar als het aan Promes ligt, gebeurt dat deze week zeker niet. #TWEAJA ?SUBSCRIBE NOW Klik hier US Twitter: Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier
Luna blijft de stem van haar moeder in haar hoofd horen. Maxima nodigt JJ's vader uit voor de lunch. JJ zakt door de grond van schaamte. Waarom lukt het Lesley niet om diens verslag af te maken?
In de stoel van kapper Tom vertellen (ex)dak- en thuislozen hun verhaal. De Russische Dimitri dacht het geluk te vinden in Nederland, maar hij belandde op straat. Hij woont in een tent, maar wil Nederlands leren en zijn lasdiploma halen. En in Drenthe vind je ze op allerlei plekken: voor oude panden, torens en bunkers, maar ook op hekken waarachter terreinen liggen die je niet mag betreden: de blauwe bordjes met de witte letters Verboden Toegang. Wat valt er te zien en te ontdekken achter deze bordjes in Westerbork en Gasselternijveen?
Coronahandhaving * Scholen straks veilig open met de Britse variant in omloop? * Hoe de Amerikaanse opsporingsdiensten zoeken naar de bestormers van het Capitool * Welke lessen Nederland kan trekken uit de bestorming van het Capitool * In de studio: Patricia Bruining
Regionaal nieuws met landelijke uitstraling, gemaakt door de NOS en de regionale omroepen.
Op het oog lijkt het een doodgewoon gezin maar er klopt iets niet. Eén van de gezinsleden is vervangen door een acteur. Maar wie dat is? Er wordt gespeeld door: Het jongensteam: Niek Roozen, Juvat Westendorp en Klaas van der Eerden. Het meidenteam: Marije Zuurveld, Stephanie van Eer en Shelly Sterk.
Onder leiding van Jan Versteegh is het bekendste en leukste woordspelletje terug op televisie. Twee teams proberen zoveel mogelijk 5-,6 en 7-letterwoorden te raden en op de juiste manier te spellen. Is een woord fout gespeld of is er twijfel of een woord wel bestaat? Wandelend woordenboek en jurylid JP is gelukkig weer van de partij om hierbij uitsluitsel te geven.
Farid probeert te voorkomen dat Pieter gepest wordt, maar daardoor komt hij zelf in de problemen.
? Bedankt voor het kijken naar deze video! Bekijk hier mijn TRUIEN EN NOG MEER VETTE SHIT: Klik hier Bestel hier mijn eigen boek: Klik hier Abonneer voor meer plezier: Klik hier Mij dagelijks volgen? Neem een kijkje hier: - Snapchat: Gio_141 - Twitter: Klik hier Instagram: Klik hier Mijn Spotify lijst: Klik hier filmpje krijgen van mij? Ga naar deze site: - Klik hier Fanmail opsturen? Straat: Plantageweg 17b (Pico Bello) Plaats: Alblasserdam Postcode: 2951GN ? Afspeellijsten van video's: - Sims 4: Klik hier Video's met familie: Klik hier Fifa pack openings: Klik hier Vlogs: Klik hier Omegle: Klik hier ben Giovanni en ik probeer het publiek op YouTube te entertainen met video's! Al mijn video's zijn in 1080p, dat betekent dus HD! Ik upload video's als Sims 4, maar vooral verhalen over levensgebeurtenissen, vlogs en allerlei challenges en random dingen. Reizen en vloggen vind ik het leukste om te doen. Ik upload ook veel video's met mijn familie, want dat word altijd goed ontvangen.
Scholen zijn in ieder geval tot en met 19 januari gesloten, maar de kans is groot dat de lockdown nog verlengd wordt. De noodopvang zit voller dan ooit en ouders zitten met de handen in het haar. Bij ons Marjet Winsemius, directeur van de stichting Voor Werkende Ouders. * Lykele Muus is een van de miljoen alleenstaande ouders in Nederland. Over zijn ervaringen, de dieptepunten van het eenouderschap, maar zeker ook over de voordelen die het hem opleverden, schreef hij het boek Zo kan het dus ook. * En met politiek verslaggever Kees Boonman kijken we vooruit op de persconferentie die op dinsdagavond plaatsvindt.
De verlenging van de lockdown betekent nog langer thuis studeren of werken. Hoe houd je het leuk voor jezelf? Wat kan je het beste doen om afleiding en verveling tegen te gaan? Onze jury geeft je de beste en slechtste tips die je maar kunt bedenken. In Corona Strijders reageert een jury wekelijks op verschillende humoristische situaties in Corona-tijden. Hier hoor je de tips voor daten, feesten, sporten en nog veel meer om te zorgen dat jouw leven op een veilige manier een feestje blijft. Corona Strijders is in samenwerking met de Rijksoverheid. Vergeet je niet op onze YouTube-kanalen te abonneren: SLAM! – Radio Klik hier SLAM! – Music Klik hier SLAM! – Series Klik hier Wil jij exclusieve content? Volg ons op Instagram: Klik hier Met dank aan de juryleden: Lavinia: Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Music, Play Life. SLAM!
TV-kok Roberta Pagnier zet elke werkdag een lekkere, makkelijk te bereiden en gezonde maaltijd op tafel. Ze maakt bekende klassiekers met een twist. Binnen een half uur maakt Roberta in een handomdraai een inspirerende maaltijd.
Zapplive Extra is er weer en dient weer als nationale huiskamer en neemt je mee in wat er wel allemaal kan tijdens de lockdown. Elke dag zie je nieuwe ideeën om je thuis te vermaken.
Introductie van het gesprek tussen Pieter Stuurman en emeritus hoogleraar Karel van Wolferen. de gehele uitzending is te zien op de website Klik hier video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen. Waardeer je onze video's? Help ons een in de strijd naar een eerlijker Nederland, vrij van censuur en Steun Café Weltschmerz. Klik hier je onze nieuwsbrief ontvangen in je mailbox? Klik hier je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik hierboven dan op Abonneren!
Van 1981 tot 13 februari 1993 volgen vijf tot zes miljoen mensen wekelijks de gebeurtenissen in de huisartsenpraktijk van dokter Lydie van der Ploeg. Publiekslieveling is huishoudster Mien Dobbelsteen, die zich overal mee bemoeit in haar Amsterdams accent.
Abonneer op dit kanaal: Klik hier video: Knolpower kledinglijn ? Klik hier naam is Enzo Knol en ik upload elke dag om 16:00 een vlog! ? Instagram: Klik hier Alle afspeellijsten ? ? EnzoKnol Vlogs 1601 t/m 1800 Klik hier EnzoKnol Vlogs 1401 t/m 1600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1201 t/m 1400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1001 t/m 1200: Klik hier EnzoKnol Vlogs 801 t/m 1000: Klik hier EnzoKnol Vlogs 601 t/m 800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 401 t/m 600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 201 t/m 400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1 t/m 200: Klik hier Minecraft Seizoen 3: Klik hier Minecraft Seizoen 2: Klik hier Minecraft Seizoen 1: Klik hier Minecraft mini games: Klik hier EnzoKnol Meetings: Klik hier vette peace ?
GET SHOT = GET A PLAYSTATION 5! If Tiger shoots me in GTA 5 he can win a PLAYSTATION 5! I am running from one point on the MAP to another without getting SHOT as a CHALLENGE! Can WE DO IT Kops?! ???? Exclusive KWEBBELKOP Merch: Klik hier Check Out Tiger's Channel: Klik hier Check out James/Typo's Socials: Klik hier ???? Become a Member! Klik hier MY GEAR My Capture Card! Klik hier CREDITS Can't Stop Won't Stop - Mighty & High Klik hier
Hoi. Mijn naam is Jill, 27 jaar en ik woon samen met mijn rechterhand it's Pip the pug in Nijmegen. Ik neem het leven met een dikke knipoog en maak filmpjes op het internet, daar is deze er één van. Music From: Klik hier van de truffel-prosecco risotto (geen 18 geen alcohol): Benodigdheden Koekenpan Pollepel/roerlepel Maatbeker Beslagkom of pan voor bouillon Soeplepel Hapjespan (wok) of pan met dikke bodem voor risotto Ingrediënten champi’s 400gr (kastanje)champignons (in vieren gesneden) scheut olijfolie 1 teen knoflook (fijngesneden of geperst) 75ml prosecco 2 el boter zout en peper Ingrediënten risotto 900 ml groentebouillon (water + blokjes) scheut olijfolie 1-2 sjalotjes (gesnipperd) 1 teen knoflook (fijngesneden of geperst) 200gr risottorijst 100ml prosecco 2el boter 2 grote el truffeltapenade 1 limoen of citroen (het sap en de rasp) Parmezaanse kaas optioneel: 400gr bladspinazie Zorg dat je eerst alle ingrediënten afgemeten/gesneden/geraspt/etc hebt. Dan is het koken veel chiller. ???? Champi’s olijfolie in de pan champignons bakken tot ze goed zijn knoflook erbij en nog 1 min meebakken afblussen met prosecco vuur uit boter erbij en roeren tot boter gesmolten is peper en zout eroverheen lekker laten staan (met deksel erop), prosecco en boter gaat in de champi’s trekken) Risotto maak de bouillon en zet klaar zet de risotto-pan op het vuur olijfolie in pan sjalotten bakken tot ze glazig zijn knoflook erbij, 2 min bakken risottorijst erbij, even goed doorroeren prosecco erbij en roeren tot het vocht bijna weg is vanaf nu wordt het heel even saai en moet je veel geduld hebben, zie het als een meditatiemoment ???? bouillon aan risotto toevoegen per soeplepel en continue blijven roeren, elke keer als vocht bijna weg is weer een soeplepel erbij, doorroeren tot de risotto net aan beetgaar is optioneel: spinazie erdoorheenroeren vanaf nu wordt het weer leuk boter en truffeltapenade in de risotto goed blijven roeren sap en rasp in de risotto snuf peper roeren vuur uit deksel op de pan en laat 5 minuten staan parmezaan erdoorheen roeren (houd wat over voor als topping) serveer met champignons erbovenop of erdoorheen geroerd vergeet dus niet af te toppen met parmezaan en nog een lekkere draai zwarte peper er bovenop te knallen ? Blog - Klik hier Email - jill@socialreblz.com ? Twitter - Klik hier Instagram - Klik hier Facebook - Klik hier Snapchat - Jilllvd ? Instagram van Pip: Klik hier Post adres: SocialReblz Tav Jill van Dooren Passeerdersgracht 18 1016 XH Amsterdam Afspeellijsten: ? VLOGS 1 TM 200 - Klik hier VLOGS 200+ - Klik hier BEAUTY - Klik hier FASHION - Klik hier PERSOONLIJK - Klik hier TAGS & CHALLENGES - Klik hier SHOPLOGS - Klik hier ASK JILL - Klik hier JILL STORIES - Klik hier KLETS EN OPMAAK - Klik hier Met welke camera film je? Mijn vlogs film ik met de Sony ZV-1 en maak wel eens gebruik van de GoPro Hero 4, mijn extra video’s neem ik op met de Canon 80D ? Met welk programma edit je je video’s? Mijn video’s edit ik met Final Cut Pro (Apple only) ? Ik weet waar je woont, mag ik langskomen? Nee, dit is niet de bedoeling. Wanneer je me tegen komt in de stad of op straat mag je me altijd aanspreken (dat vind ik alleen maar leuk dus gewoon doen!!) dan kunnen we kletsen/knuffelen en foto’s maken! Omdat dat niet voor iedereen mogelijk is ben ik ook regelmatig aanwezig bij meetings, denk aan Veed/DYTG! Maar wanneer ik thuis ben heb ik mijn privacy en vind het fijn als deze wordt gerespecteerd. Deze video bevat een gekregen product/dienst (oogschaduw palette & lipgloss). Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: YouTube. Voor meer informatie, ga naar Klik hier
Het vragenuurtje tijdens de dinsdagmiddagvergadering van de Tweede Kamer, waarin Kamerleden vragen stellen aan een bewindspersoon.
Train uw brein. Naarmate iemand ouder wordt, wil het geheugen nog wel eens iets minder scherp worden. Dit programma geeft u de kans om het geheugen te trainen. Met eenvoudige oefeningen en opdrachten leert u binnen de kortste keren weer meer te onthouden dan u gewend was.
Te gast zijn columnist Aylin Bilic, kinderarts en OMT-lid Károly Illy en econoom Rabobank Nic Vrieselaar. Met hen hebben we het over de coronamaatregelen, over de Britse coronavariant bij kinderen en over de economische gevolgen van de lockdown.
Wilt u investeren in uw gezondheid? Meedoen betekent dat u al een kwartier beweegt van het aanbevolen dagelijkse half uur.
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijker, live vertaald door een gebarentolk.
Remake van de legendarische Vlaamse kleuterserie. De vaste waarden, zoals de spelende kinderen aan tafel, het drinkmannetje en het Tik Tak-huisje zijn behouden, maar er zitten ook nieuwe rubrieken in deze reeks.
Stem Hier Op Onze 5 Nominaties ????Klik hier HiER DE NiEUWSTE ViDEOCLiP VAN LUCiLLA & FARA ???? SAMEN DE WERELD AAN Klik hier Stem op Lucilla ???? Klik hier HiER ONS ???? Klik hier Vorige Video: Klik hier KAN NiET WACHTEN ???? -Lucilla Bellinga Klik hier BESTEL ONS BELLiNGA BOEK ( best seller!) ???? Klik hier Volg ons op TiKTOK ????Klik hier HiER "LUCKY LUAN” (de serie) ???? Klik hier Bellinga Movie 2020: Klik hier ????DAGELiJKS om 6U EEN NiEUWE VLOG! ? DUIMPJE OMHOOG EN ABONNEER GRATIS OP ONZE KANALEN! ? Klik hier or Klik hier KIDS KANALEN: (uploaden als het uitkomt) Luan Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier (Vet Geweldig) ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier VAN SiNT ???? - Luan Bellinga & Coole Piet [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier OMHOOG ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier BELLiNGA'S - Droomboom ????(Officiële videoclip) Klik hier BELLiNGA'S - Volg je hart ???? (Officiële videoclip) Klik hier zijn Daniel (40) Fara (32) Luan (8) Lucilla (5), Luxy (2) en onze hondjes Woezel en Pip ( 3 jaar) VOLG ONZE INSTAGRAM: Klik hier je een foto van/met ons? gebruik dan: #DEBELLINGAS #FAMILIEVLOGGERS.NL Mail ons zakelijk op: Daniel@Bellinga.TV * Onze vlogs lopen 10 dagen achter op realiteit Volg ons op facebook: ? Klik hier MAIL STUREN? DAT KAN! Bellinga International Management t.a.v. De Bellinga's van FamilieVloggers.nl Rolderdiep 18 8032 TM Zwolle The Netherlands Dit kanaal is gestart op: 6 feb 2013 6 nov 2013 maakte we onze ALLER EERSTE vlog: Klik hier okt 2014 maakte we onze eerste weekvlog: Klik hier juli 2015 besloten we DAGELIJKS ons leven te vloggen: Klik hier juni 2016 heeft ons kanaal een naamsverandering gehad van " SlankEnFitTV" naar " DE BELLINGA'S" Bellinga Movie 2018: Klik hier Movie 2017: Klik hier Movie 2016: Klik hier Bellinga Movie 2015: Klik hier lopen we 10 dagen achter?* Klik hier interesante video’s van DE BELLINGA’S: ZWANGER VAN ONZE DERDE! Klik hier ALLER EERSTE VLOG OOIT! Klik hier VAN DANIEL EN FARA BELLINGA Klik hier GEFILMD VAN LUCILLA Klik hier VLOGGERS OP DE DYTG 2016 Klik hier LUAN 4 JAAR Klik hier VERJAARDAG VAN LUCILLA Klik hier ons zakelijk op: Daniel@Bellinga.TV of bel 0031651896005 Intro liedje: Klik hier & Daniel maken al graag 10 jaar lang een daily video dagboekje. Het word dus niet special gemaakt voor kinderen, maar voor ons zelf, herinneringen te kunnen opslaan voor ons en de kinderen voor later. En is niet bewust voor boven de 18 jaar en ouder gemaakt. Al onze videos voldoen volledig aan de Youtube Family and Childproof guidelines. Deze video bevat een gekregen dienst vakantie verblijf (Barter Deal) om in ruil voor in onze vlog te komen. Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: YouTube. Voor meer informatie, ga naar Klik hier
In elke aflevering gaan twee kandidaten de strijd met elkaar aan. Ze beantwoorden maar liefst vijftig vragen - over de meest uiteenlopende onderwerpen - in minder dan een halfuur. Ze hebben per vraag vijftig procent kans op het juiste antwoord en verdienen vijftig euro in hun persoonlijke pot per goed antwoord. De vraag is alleen: wie casht na de vijftigste vraag zijn pot?
Lisanne heeft met behulp van een zaaddonor haar driejarige zoontje gekregen. Ze is er achter gekomen wie de donor is en nu koestert ze warme gevoelens voor hem. Hij heeft echter geen idee dat hij de vader is van haar kind.
