

- Nederland.TVJongeren.TVNederland.TVSpelletjes.TV
- Amusement.TVKennis.TVNieuws.TVSporten.TV
- Beurs.TVKinderen.TVOndernemen.TVTalentenjacht.TV
- Cultuur.TVKook.TVOnrecht.TVVaartuig.TV
- Formule1.TVLachen.TVOranje.TVVerkiezing.TV
- Gamen.TVMensen.TVPolitiek.TVVoertuig.TV
- Geloof.TVMode.TVReis.TVVoetbal.TV
- Gezondheid.TVMuziek.TVSerie.TVWeer.TV
- Informatief.TVNatuur.TVSpeelfilm.TVWoon.TV
06-11-2018
Wen d'r maar aan. Zo heet het eerste, volledige Nederlandstalige album van Anouk. NRC Handelsblad recenseerde: 'Zingen kon Anouk al. Nog niet eerder kwam ze zo keihard binnen.' En muziektijdschrift OOR schreef: 'Blijkbaar diende dat Engels stiekem als een extra beschermlaagje voor Anouk.' Bij PAUW praat ze over de openhartige inkijk die deze plaat geeft in haar gevoelsleven, en over haar inspiratiebronnen. Plus over de indruk die ze maakt als jurylid in The Voice of Holland. En ja; ze treedt op, mèt band. * Bizzey is dé Nederlandse muzieksensatie van het moment. Met zijn Zuid-Amerikaanse sound en rauwe teksten verovert hij de hitlijsten en verbreekt hij records na records. Het nummer 'Traag' bereikte 120 miljoen views op YouTube. Het is de eerste Nederlandse video die deze mijlpaal bereikt. Naast grootschalig binnenlands succes werd en wordt het nummer ook wereldwijd omarmd; de taalbarrière bleek geen probleem voor landen als Turkije, Spanje, Rusland en India. Hij schuift aan om te vertellen over het geheim van zijn succes.
Bijzondere verhalen van mensen die heel gelukkig worden van hun lichaam. Niet per se omdat het er zo piekfijn uitziet, maar omdat ze het gebruiken als proeftuin, zoals Patrick dat bijvoorbeeld doet. De Limburger implanteert chips in zijn lijf waarmee hij apparaten kan besturen. Half mens, half machine, dat is de toekomst volgens Patrick. Hij heeft de meeste implantaten ter wereld en hij is nog lang niet klaar met het uitbreiden van zijn lichaam. Samen met Lauren laat hij zijn zestiende implantaat plaatsen.
In augustus 2016 vertrekt Esmée (24) naar Australië. Ze wil praktijkervaring opdoen in de agrarische industrie en gaat op een melkveebedrijf werken waar ze Caleb (27) ontmoet. Ze zijn dagelijks uren bezig met het melken van de koeien en brengen op die manier veel tijd samen door. Esmée was al verliefd op Australië, maar ze merkt dat ze ook gevoelens krijgt voor Caleb. Ze hebben een geweldige tijd samen, maar dan moet Esmée terug naar Nederland. Eenmaal weer thuis realiseert ze zich hoe erg ze Caleb en haar leven in Australië mist. Ze is nog bezig met haar studie in Wageningen, maar regelt dat ze het laatste jaar in Melbourne kan doen. Die stad ligt helaas wel drie uur van Caleb vandaan, dus ze gaat ervan uit dat ze elkaar alleen in hun vrije weekenden kunnen zien. Maar dan komt er nieuws waardoor alles anders wordt...
In Burgemeester Undercover gaan verschillende burgemeesters undercover in hun eigen gemeente om een langlopend probleem op onorthodoxe wijze te onderzoeken. Vermomd en bewapend met verborgen camera's probeert de burgemeester, geheel onopvallend, dichtbij de kern van het probleem te komen. Zonder dat zijn burgers het door hebben. De gemeente Ede staat bekend als de gelukkigste gemeente van ons land. De burgemeester heeft echter zijn handen vol aan het bovengemiddelde aantal verkeershufters in zijn gemeente. Het levert onveilige situaties op met zware ongelukken tot gevolg. Daarnaast krijgen verkeersregelaars geregeld te maken met agressie. Burgemeester Verhulst gaat undercover als verkeersregelaar en dat valt hem zwaar. Als hij ook nog met de politie meegaat, ziet hij met eigen ogen dat er aan de verkeersveiligheid nog wel wat verbeterd kan worden in zijn stad.
'We kwamen in een warm bad terecht! Het leek te mooi om waar te zijn en dat was het ook.' De Monitor komt in contact met tientallen werknemers die in dienst waren bij de overheid, maar die door boventalligheid of een burn-out op een zijspoor stonden. En wat is er dan mooier als je via LinkedIn wordt geworven door een bedrijf dat duurzaam werk en een gouden toekomst belooft. Maar veel van hen staan na een jaar weer op straat. Én een illusie armer. Waar ging het mis?
Zes jongeren met anorexia nervosa gaan de strijd aan met hun eetstoornis. Onder leiding van een diëtist willen ze samen leren om weer normaal te koken en te eten. Anorexia nervosa is de dodelijkste psychiatrische stoornis die er is, maar Fleur, Joris, Anne, Daphne, Sanne en Stephanie hebben besloten dat ze willen leven. In Anorexia Eetclub laten zij zien hoe deze eetstoornis hun leven bepaalt.
THIS RACE MADE ME SMASH MY CONTROLLER! (GTA 5 Funny Moments) ???? BECOME A MEMBER TODAY! ???? CHECK OUT MY FRIENDS Jelly: Klik hier Slogoman: Klik hier VIDEO RATING This video is Child Friendly - Kid Friendly - Family Friendly - PG ???? MY MERCHANDISE Klik hier MY GEAR My PC! Klik hier Capture Card! Klik hier CREDITS Can't Stop Won't Stop - Mighty & High Klik hier Disco] - Televisor - Neon [Monstercat Release] Klik hier
WE LOVE MUSIC! SLAM! – Music is the place to be for live sets played by the best DJ’s of the moment. On this channel you can enjoy DJ-sets played in the SLAM! Studio, played on SLAM! Kingsday and played at the Amsterdam Dance Event. Whether you like EDM, house, urban, trap or hardstyle, this channel is the perfect pre-party of your night out. Beside that we’ve asked the most talented producers to teach you how to produce a track. That ain't all. Beside SLAM! – Music we have three other (Dutch) channels. SLAM! – Radio bit.ly/YTslamradio SLAM! – Series bit.ly/YTslamseries SLAM! – Juize bit.ly/YTslamjuize Like to see backstage content as well? Follow SLAM! on Instagram: Klik hier Music, Play Life. SLAM!
De tweede gast die met Johnny de Mol in Waar is De Mol? op reis gaat is illusionist en Mindf*ck-presentator Victor Mids en zijn twee beste vrienden Oscar en Dylan. Johnny neemt het drietal mee op een indrukwekkende roadtrip van Los Angeles naar Las Vegas. Ze dompelen zich onder in de magie van de Amerikaanse goochelwereld.
In House Rules NL verbouwen vijf koppels elkaars huis aan de hand van vooraf opgestelde 'huisregels'. De stellen kennen elkaar niet, maar krijgen wel de verantwoordelijkheid over de metamorfose van elkaars waardevolste bezit. Presentatrice Airen Mylene volgt hen op de voet in de felle strijd om de hoofdprijs die bestaat uit twee jaar hypotheekvrij wonen.
Hoe lang kun je doorgaan als topdanseres? Die vraag wordt steeds prangender voor Igone de Jongh (38), dit seizoen de ster in onder andere de klassieker La Dame aux Camélias, opgevoerd door Het Nationale Ballet. Cornald Maas volgt de eerste soliste tijdens haar voorbereidingen hierop. Hoe groot is de fysieke en mentale belasting voor haar? Is het applaus alle opoffering waard? En welk aandeel heeft Igone's vriend, acteur Thijs Römer, in het succes? Een fascinerend inkijkje in de wereld van een dansfenomeen dat er alles voor doet om aan de top te blijven.
Patty en Diederik bekijken hoe wij toch aan ons overgewicht komen. Welke factoren zijn nu van invloed? Danny kreeg landelijke bekendheid door het televisieprogramma 'Obese', hij viel vele kilo's af maar bracht het hem zijn geluk? Patty zoekt hem op. In het laboratorium laat Diederik zien hoeveel toegevoegde suikers er in voedsel zit. Diederik en Patty gaan boodschappen doen met behulp van 'eyetracking': zijn zij bestand tegen alle slimme marketingtrucs van de supermarkt.
Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting.
Kloppend hart van de Rotterdamse wijk Zevenkamp is het Ambachtsplein. Op dit plein komen de mensen van de wijk voor de dagelijkse boodschappen, om de metro te pakken of om gewoon lekker een beetje te chillen. En het ziet er allemaal netjes uit, maar Mohammed van de vishandel weet van de stille armoede. Mensen die niet meteen kunnen betalen, mogen dat van hem ook aan het eind van de maand doen. Elly, die uit eigen ervaring weet hoe het is als je nog maar een paar euro in je zak hebt en toch boodschappen moet doen, richtte zelf een voedselbank op. Haar zoon Chesron is van plan rijk en beroemd te worden met zijn raps.
Yo guys! Ik ben Thorben, 18 jaar en speel voornamelijk Fortnite. Ik upload & stream dagelijks mijn fortnite games op dit kanaal. Hopelijk kunnen jullie wat van mij leren en misschien ook wel andersom ;). PSN & XBOX Kaarten? Klik hier Discord: Klik hier stats: Klik hier sensitivity: 8/8 & .65/.65 Zakelijk: Thorbenpsv@gmail.com Social media: Youtube: Klik hier Klik hier Klik hier
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijker.
House of Talent begint waar andere talentshows stoppen, namelijk bij de lancering van de professionele zangcarrières van veelbelovende artiesten. Acht muzikale talenten gaan in een voormalige tv- en radiostudio samenwonen en daar keihard aan hun solocarrière werken. Twee ervaren managers trekken met hun netwerk alle registers open om hun eigen artiesten zo groot mogelijk te maken, maar alles hangt natuurlijk af van de artiesten zélf. Wie heeft het in zich om uit te groeien tot een echte superster?
Jet Hendriks en Roel van Duijnhoven wonen met hun hond in een nieuwbouwwoning in Beugen. Van binnen oogt het huis echter niet als een nieuwbouwhuis, door het warme kleurgebruik heeft het meer weg van een hotel. Jet heeft een duidelijke visie wat betreft het interieur, ze tikt regelmatig tweedehands vondsten op de kop die ze gebruikt om een fijne sjieke sfeer neer te zetten. Chef-kok Sharon de Miranda weet dat de gemiddelde Noord-Italiaan wel 20 kilo risotto rijst per jaar eet! Nederlanders kunnen ook massaal aan dit gerecht want Sharon maakt hem vandaag, met biologische pompoen, geflankeerd door gegratineerde venkel met kaas. Heerlijk herfstig. In Twente is het eeuwenoude landgoed Twickel een plek vol historie en natuur. Vrijwel alle planten die de formele tuin sieren, worden gekweekt op het landgoed zelf. Marc ter Horst onderhoudt al sinds zijn jeugd dagelijks deze bijzondere tuinen. Hij is daarbij ook verantwoordelijk voor de parels van het landgoed: de eeuwenoude citrusbomen.
???? KOOP HIER JE KAARTJES???? Klik hier Zaal open 18:30 Start concert 20:00 Einde ????ONNEMERCHANDISE???? Klik hier MIJ VIA SOCIAL MEDIA???? ? INSTAGRAM - Klik hier MUSICAL.LY - @OnneDi ? TWITTER - Klik hier FACEBOOK - Klik hier SNAPCHAT - Dionnetje1990 ? E-MAIL MANAGEMENT ZAKELIJK - info@mamaimadeit.nl DISCLAIMER Deze video bevat geen betaalde samenwerking. Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: YouTube. Voor meer informatie over deze richtlijnen, ga naar Klik hier
Dylan en opa krijgen slecht nieuws in het ziekenhuis. Maud neemt een definitief besluit over haar en Ramin. Leroy vertelt aan Elza dat hij Otis heeft leren kennen op de dansles. Otis schaamt zich.
Het laatste nieuws en achtergronden uit binnen- en buitenland. Via het EenVandaag Opiniepanel kunnen 50.000 leden hun stem laten horen en reageren op actuele thema's.
Op zoek naar de katholieke wortels van de Efteling en de raakvlakken tussen de wereld van het geloof en die van sprookjes.
Jos van Oord reist af naar Aalten waar hij agrariër Johan Pennings ontmoet. Johan heeft een gecombineerd bedrijf met zestig melkkoeien en bijbehorend jongvee, 1500 vleesvarkens en tweehonderd biologische varkens. Daarnaast verbouwt hij akkerbouwgewassen. Op woensdag 7 november is het Dankdag voor Gewas en Arbeid. Voor Johan heeft deze dag door de droogte een andere lading gekregen. Zijn koeien hebben in de zomer zes weken op stal gestaan, omdat het gras te lijden heeft onder de droogte. Hierdoor moest hij zijn voorraad wintervoer aanspreken, nam de mestproductie toe en ging de conditie van de koeien achteruit. De maïs en grasoogst is de helft minder dan normaal. Johan: 'Bijna alles is maakbaar in het leven, maar als boer ben je afhankelijk van de natuur. In de kerk werd wekelijks voor de situatie gebeden. Ik heb toch het geloof en vertrouwen dat God voor ons zorgt. Het is bidden én werken, al is dat niet altijd makkelijk. We danken voor wat we wél hebben.'
Drie vrienden die de meest gekke stunts, pranks en experimenten uithalen. Ze houden van een uitdaging, maar natuurlijk niet zonder tegenprestatie. Kortom: Chaos op de zender!
Abonneer op dit kanaal: Klik hier video: Klik hier merchandise ? Klik hier naam is Enzo Knol en ik upload elke dag om 16:00 een vlog! Instagram: Klik hier Klik hier enzoknol ? Alle afspeellijsten ? ? EnzoKnol Vlogs 1601 t/m 1800 Klik hier EnzoKnol Vlogs 1401 t/m 1600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1201 t/m 1400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1001 t/m 1200: Klik hier EnzoKnol Vlogs 801 t/m 1000: Klik hier EnzoKnol Vlogs 601 t/m 800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 401 t/m 600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 201 t/m 400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1 t/m 200: Klik hier Minecraft Seizoen 3: Klik hier Minecraft Seizoen 2: Klik hier Minecraft Seizoen 1: Klik hier Minecraft mini games: Klik hier EnzoKnol Meetings: Klik hier vette peace ?
? Bedankt voor het kijken naar deze video! Bekijk hier mijn TRUIEN EN NOG MEER VETTE SHIT: Klik hier Bestel hier mijn eigen boek: Klik hier Abonneer voor meer plezier: Klik hier Mij dagelijks volgen? Neem een kijkje hier: - Snapchat: Gio_141 - Twitter: Klik hier Instagram: Klik hier filmpje krijgen van mij? Ga naar deze site: - Klik hier Fanmail opsturen? Straat: Plantageweg 17b (Pico Bello) Plaats: Alblasserdam Postcode: 2951GN ? Afspeellijsten van video's: - Sims 4: Klik hier Video's met familie: Klik hier Fifa pack openings: Klik hier Vlogs: Klik hier Omegle: Klik hier ben Giovanni en ik probeer het publiek op YouTube te entertainen met video's! Al mijn video's zijn in 1080p, dat betekent dus HD! Ik upload video's als Sims 4, maar vooral verhalen over levensgebeurtenissen, vlogs en allerlei challenges en random dingen. Reizen en vloggen vind ik het leukste om te doen. Ik upload ook veel video's met mijn familie, want dat word altijd goed ontvangen. Deze video bevat geen betaalde samenwerking of gekregen producten. Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: YouTube. Voor meer informatie over deze richtlijnen, ga naar Klik hier
Jayh vertelt alles over zijn nieuwe album 10! We blikken terug op Jayh zijn carrière tot dusver. ABONNEER op FIRST: Klik hier HIER MEER VAN ONZE GAST: Jayh's nieuwe album 10: Klik hier Klik hier VOLG ons op INSTAGRAM voor exclusief backstage materiaal! Klik hier is elke vrijdag live te zien om 17:00 op Ziggo kanaal 13 en ook live op Youtube. Elke dag om 16:00 krijg je een nieuwe video! Check de video’s, chat mee in de livestream en blijf op de hoogte door je te abonneren op het kanaal. FIRST wordt gepresenteerd door Veras, Youstoub, Keizer, Dzifa, Qucee en Ouassima. Deze video bevat geen betaalde samenwerking of gekregen producten. Deze vermelding is onderdeel van de 'Social Code: YouTube'. Voor meer informatie over deze richtlijnen, ga naar Klik hier
Hoi. Mijn naam is Jill, 25 jaar en ik woon samen met mijn rechterhand it's Pip the pug in Nijmegen. Ik neem het leven met een dikke knipoog en maak filmpjes op het internet, daar is deze er één van. Kanaal van Kelvin: Klik hier From: Klik hier media: ? Email - crocojill@aol.com ? Twitter - Klik hier Instagram - Klik hier Facebook - Klik hier Snapchat - Jilllvd ? Instagram van Pip: Klik hier VLOGS 1 TM 200 - Klik hier VLOGS 200+ - Klik hier BEAUTY - Klik hier FASHION - Klik hier PERSOONLIJK - Klik hier TAGS & CHALLENGES - Klik hier SHOPLOGS - Klik hier ASK JILL - Klik hier JILL STORIES - Klik hier KLETS EN OPMAAK - Klik hier Met welke camera film je? Mijn vlogs film ik met de Canon G7X Mark ll en maak wel eens gebruik van de GoPro Hero 4, mijn extra video’s neem ik op met de Canon 60D ? Met welk programma edit je je video’s? Mijn video’s edit ik met Final Cut Pro (Apple only) ? Ik weet waar je woont, mag ik langskomen? Nee, dit is niet de bedoeling. Wanneer je me tegen komt in de stad of op straat mag je me altijd aanspreken (dat vind ik alleen maar leuk dus gewoon doen!!) dan kunnen we kletsen/knuffelen en foto’s maken! Omdat dat niet voor iedereen mogelijk is ben ik ook regelmatig aanwezig bij meetings, denk aan Veed/DYTG! Maar wanneer ik thuis ben heb ik mijn privacy en vind het fijn als deze wordt gerespecteerd. Deze video bevat geen betaalde samenwerking of gekregen producten. Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: YouTube. Voor meer informatie over deze richtlijnen, ga naar Klik hier
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijker, live vertaald door een gebarentolk.
Te gast zijn Amerikadeskundige Willem Post en defensiejournalist Olof van Joolen. Met hen hebben we het over de congresverkiezingen in de Verenigde Staten en de geschiedenis van anti-terreuracties.
Boek hier ook jou Corendon vakantie in het Concorde Luxury Resort Cyprus: Klik hier zijn in samenwerking met Corendon op vakantie in het prachtige Concorde Luxury Resort in Cyprus. Nadat we heerlijk hebben uitgeslapen gaan we brunchen. En ondanks er wat frisse wind staat. Wil Fara met mij toch graag prive het nieuw geopende aquapark met 7 glijbanen gaan uitproberen. Ze is mijn Glijbanen kampioen. Geniet en spatter je mee.... STEM HiER OP FARA ???? Klik hier ik ben genomineerd voor de VIVA 400 Awards, wat een eer! ???? Ik sta tussen best grote namen dus heb alle jullie stemmen had nodig ???? Zouden jullie ( en jullie fam. & friends) op mij willen stemmen? ???? Alvast heel erg bedankt allemaal ???????? ? BEDANKT VOOR HET KIJKEN! GEEF EEN DUIMPJE OMHOOG EN ABONNEER GRATIS OP ONZE KANALEN! ? Klik hier or Klik hier (Subtitled) ONZE KIDS KANALEN: Luan Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier ONZE BELLiNGA FAN APP NU! ???? GA NAAR Klik hier OF NAAR DE APP STORE ( naam app: Bellinga TV) iOS: Klik hier Play: Klik hier VORIGE VIDEO: Klik hier ONS HiER! ????Klik hier & Klik hier zijn Daniel ( 38) Fara ( 30) Luan ( 6) Lucilla ( 3), Luxy ( 7mnd) en onze hondjes Woezel en Pip ( 1 jaar) VOLG ONZE INSTAGRAM: Klik hier je een foto van/met ons? gebruik dan: #DEBELLINGAS #FAMILIEVLOGGERS Mail ons zakelijk op: Daniel@Bellinga.TV * Onze vlogs lopen 10 dagen achter op realiteit Volg ons op facebook: ? Klik hier MAIL STUREN? DAT KAN! Bellinga International Management t.a.v. De Bellinga's van FamilieVloggers.nl Rolderdiep 18 8032 TM Zwolle The Netherlands TV Uitzending RTV Oost: Klik hier stonden zaterdag 15 april 2017 in DE STENTOR krant. Hier kan je het stukje lezen: Klik hier kanaal is gestart op: 6 feb 2013 6 nov 2013 maakte we onze ALLER EERSTE vlog: Klik hier okt 2014 maakte we onze eerste weekvlog: Klik hier juli 2015 besloten we DAGELIJKS ons leven te vloggen: Klik hier juni 2016 heeft ons kanaal een naamsverandering gehad van " SlankEnFitTV" naar " DE BELLINGA'S" We filmen in HD Beeld en 4K resolutie. Hand vlogcamera = Sony RX100 mark5 Actiecam vlogcamera = Sony ActionCam FDR-X3000R Shoplogs, unboxingen en kids video's camera = Lumix G Vario HD GELUID bij de set-video's = Rode Videomic Go JAAROVERZICHT 2016: Klik hier JAAROVERZICHT 2015: Klik hier lopen we 10 dagen achter?* Klik hier interesante video’s van DE BELLINGA’S: ZWANGER VAN ONZE DERDE! Klik hier ALLER EERSTE VLOG OOIT! Klik hier VAN DANIEL EN FARA BELLINGA Klik hier GEFILMD VAN LUCILLA Klik hier VLOGGERS OP DE DYTG 2016 Klik hier LUAN 4 JAAR Klik hier VERJAARDAG VAN LUCILLA Klik hier KANALEN VAN ONS: Als De Kids Naar School Zijn Klik hier niet meer actief) SlankEnFitTV: Klik hier meer actief) Veel kijkplezier! Liefs, Fara en Daniel Bellinga Mail ons zakelijk op: Daniel@Bellinga.TV of bel 0031651896005 Muziek afspeellijst: Klik hier vlogs: Klik hier muziek: Klik hier liedje: Klik hier
Een ruzie, ziekte of gemis. Grote gebeurtenissen uit een mensenleven hebben hun doorwerking in de nacht. Deze auteur en journalist ervaart het aan den lijve na het overlijden van haar moeder.
